تردید حضور

این روزها دعوتهای زیادی از طرف گروههای مختلف برای حضور آقای خاتمی در عرصه انتخابات صورت می گیرد اما دلیل تردید ایشان کدامند؟

1-سرباز کردن عقده کسانی که اصل رقابت و تحمل سلیقه مخالف را قبول ندارند همان هایی که در طول دوره گذشته کارشکنی های زیادی در راه دولت ایشان ایجاد کردند,همان جمله معروف هر هشت روز یک بحران.

2-تردیدهایی که در مورد تائید ایشان توسط شورای نگهبان وجود دارد.

3-آقای خاتمی به خوبی میداند در صورت انتخاب مجدد با مشکلات بیشتری نسبت به گذشته از طرف گروه رقیب مواجه خواهند شد و آنها در این راه از هیچ کاری فروگذاری نخواهند کرد بنابراین ترجیح میدهند شخصی میانه رو حتی اگر از گروه مقابل رئیس جمهور شود ولی کشور دچار کشمکش های و لج بازی های گروهی  نشود.

4-ازطرفی خودشان را در برابر انتظار طرفداران و نخبگانی که خواهان حضورشان هستند و همچنین مشکلاتی که گریبان گیر کشور و مردم شده مسئول می بینند.

آقای خاتمی در برزخ انتخاب آمدن یا نیامدن همانی را انتخاب خواهند کرد که به نفع مردم و کشور باشد,حضور در انتخابات و مواجه شدن با انبوه مشکلات یا حتی عدم حضور در این عرصه.

/ 5 نظر / 21 بازدید
ماسح

سلام ! داستان به همین سادگی دعوتید! http://hagheghat.persianblog.ir/

نيلوفر

سلام آرمان جان خوبي؟ من خيلي اهل سياست نيستم ولي اميدوارم هر كسي به كرسي رياست ميرسه بتونه جامعه رو از اين هلاكت نجات بده و به فكر منافع خودش نباشه

حامد

لطف كن و آدرس بزار تا لينكت كنم اگه بدت نمياد[گل]

نيلوفر

نیستم بیگانه، هستم آشنایت یا علی از ازل دل داده بر مهر و ولایت یا علی تا جمال خویش را در کعبه حق ظاهر کند پرده گیرد از جمال دلربایت یا علی[گل] میلاد امام علی(ع) وروز مرد بر شما مبارک[قلب][قلب]